KURZY

Kurzy sú realizované v priestoroch našej autoškoly. Poskytujeme študijné materiály s testami v cene kurzu. Jazdy praktického výcviku sú plánované časovo podľa potrieb uchádzačov a podľa individuálnej dohody s inštruktorom. Teoretická výučba prebieha v poobedňajších až večerných hodinách, v dňoch a čase, ktorý vyhovuje skupine.
Dĺžka kurzu je 8 - 12 týždňov. Príprava sa skladá z teoretickej výučby a praktického výcviku v rozsahu platných učebných osnov.
Automaticky k výcviku vodičov pre skupinu B (osobné motorové vozidlo) je aj získanie oprávnenia na vedenie vozidla skupiny:
B1 - tojkolky a štvorkolky do celkovej hmotnosti 550 kg
AM - moped do maximálnej rýchlosti 45 km/h a obsahu motora do 50 cm3.
Cena kurzu pre skupinu B je priebežne aktualizovaná, Možnosť platby jednorázovo alebo na splátky.
V cene je zahrnuté:
Teória
Jazdy
Autocvičisko
Testovanie
Možnosť voľby inštruktora a vozidla 

Samozejmosťou u nás sú aj kondičné jazdy. Individuálny prístup inštruktora ti pomôže zvládnuť to, v čom sa chceš zdokonaliť. Jazdy prispôsobíme tvojim schopnostiam a požiadavkám. Kondičné jazdy majú zväčša 2 x 45 minút. Možnosť je aj individuálnej dohody.
Cena kondičnej jazdy je 20 EUR za 1 vyučovaciu hodinu /45min./
Cena kondičnej jazdy na aute s automatickou prevodovkou je 25,- EUR za vyučovaciu 45 min. hodinu /TOYOTA AURIS HYBRID/ 

Darujte kurz alebo kondičné jazdy svojim blízkym! Kontaktujte nás vo formulári nižšie. Odber osobne, alebo po dohode zašleme mailom (pdf).

Zdravotnú prípravu zabezpečujeme v priestoroch našej autoškoly, vykonáva ju akreditovaná partnerská organizácia vrátane záverečnej skúšky. Naša autoškola má s touto organizáciou dlhodobo najlepšie skúsenosti a zabehnutú bezproblémovú spoluprácu, ktorá garantuje vašu spokojnosť.
Cena za absolvovanie kurzu zdravotnej prípravy je 25 EUR a prebieha v našich priestoroch.

aktuálne: pridané dňa: 26.3.2020

Vzhľadom na núdzovú situáciu na Slovensku sú zrušené všetky aktivity autoškôl až do odvolania . O zmenách vás budeme informovať na našom webe a fb. Ďakujeme za pochopenie, kolektív Autoškoly Švec.


Najbližší kurz otvárame

NEZÁVÄZNÁ PRIHLÁŠKA

PRIHLÁŠKY A DOKUMENTY

Prihlášku stiahnuť, obojstranne vytlačiť, vyplniť a potvrdiť u lekára. V prípade našej neprítomnosti ju vhoďte spolu s prihláškou do našej schránky. 

V prípade otázok nás kontaktujete na pesvec@gmail.com


Ochrana osobných údajov 

This website was built with Mobirise