O nás

BOLA TO VÝZVA

Autoškola Švec vznikla v roku 2001. Začínali sme s jedným vozidlom a dvoma inštruktormi. V súčasnosti máme šesť vozidiel a osem stabilných inštruktorov už niekoľko rokov. Ku dnešnému dňu, absolvovalo našu autoškolu už niekoľko tisíc spokojných žiadateľov. O kvalitách výcviku hovorí aj nízka prepadovosť na záverečných skúškach.

CENA

Snažíme sa ísť cestou kvalitných služieb od začiatku výcviku až po úspešné absolvovanie skúšky. Preto je cena nastavená tak, aby sme na vás, na vašej bezpečnosti, vašom komforte a vašich inštruktoroch nemuseli šetriť. O aktuálnych cenách sa môžte informovať na tlačidle nižšie: 

NAŠE VÍZIE

Stávame sa najlepšou autoškolou v Nitre aj vďaka tomu , že sa o vás staráme aj po úspešnom absolvovaní kurzu a to zdarma. Sme nápomocní pri výbere vášho prvého auta, poskytujeme poradenstvo, servis, máme overených partnerov (bez provízií), poradíme, kde uskladniť pneu po prezutí.

Autoškola Švec má výborné referencie

Maximálne profesionálny prístup. Ústretovosť, trpezlivosť, ochota vysvetliť aj opakovane prípadné nejasnosti, snaha naučiť kvalitne a čo najviac... V tejto autoškole som absolvovala svoje kondičné jazdy bez stresu a nadobudla väčšie sebavedomie za volantom, za čo pánovi inštruktorovi veľmi pekne ďakujem.

Start a site with Mobirise