REFERENCIE

Čo o nás povedali naši úspešní absolventi

"Absolvoval som v tejto autoskole kondicne jazdy, dohodli sme sa na nich rychlo a tak, aby mi aj casovo vyhovovali. Pristup pocas jazd bol tiez ustretovy."
5/5


"Ďakujem Vám za všetko hlavne za trpezlivosť aj za ochotu a veľmi si cením to že som sa mohla naučiť veľa vecí, čo týka vedenia vozidla dalo mi to veľa do života . Vrelo odporúčam autoškolu Švec."
5/5

"Veľmi ústretoví ľudia, ochotní pracovať aj cez víkend ak si to situácia vyžaduje. Ak vám to až tak nejde, ako bonus dostanete 1-2 jazdy zdarma. "
4/5

"Som veľmi rada, že som mala možnosť absolvovať prípravu na vodičský preukaz práve v tejto autoškole. Som vďačná hlavne inštruktorom a vedeniu, že som skúšky zvládla na 1.krát. Inštruktori sa snažili prispôsobiť môjmu rozvrhu s jazdami som bola veľmi spokojná.:)"
5/5

"Maximalna spokojnost ,ustretovost, najlepšia autoškola v Nr.Za mna vrelo odporučam."
5/5

"Najlepšia autoškola, super prístup. Pán Švec skvelý človek dá sa dohodnúť na úplne všetkom načom sa samozrejme dá ☺ Inštruktor na jednotku 😉 Keby sa dalo ešte raz by som si celý kurz hned zopakovala ☺ Silne odporúčam 👍👍"
5/5

"Super prístup a hlavne ochotna inštruktora na kondičnej jazde. Odporúčam🙏"
5/5

"V autoškole Švec som mala dve kondičné jazdy, som veľmi spokojná s prístupom a radami od inštruktora. Odporúčam určite. .. "
5/5

"V tejto autoškole som sa naučil reálne jazdiť, po obdržaní vodičáku som natočil 45 tisíc km v prvom a 35 tisíc km v druhom roku po celej Európe."
5/5

"Maximálne profesionálny prístup. Ústretovosť, trpezlivosť, ochota vysvetliť aj opakovane prípadné nejasnosti, snaha naučiť kvalitne a čo najviac... V tejto autoškole som absolvovala svoje kondičné jazdy bez stresu a nadobudla väčšie sebavedomie za volantom, za čo pánovi inštruktorovi veľmi pekne ďakujem."
5/5

Created with Mobirise - More